Christmas.Idle.Ro
Christmas.Idle.Ro
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Welcome to Christmas.Idle.Ro - Forum

AcasaCautareInregistrareConectare

recamatie SHINNOK

In jos 
AutorMesaj
stiee tata
Registred Users
Registred Users

Reputatie : 1
Data de inscriere : 23/11/2013

recamatie SHINNOK Empty
MesajSubiect: recamatie SHINNOK   recamatie SHINNOK I_icon_minitimeSam Noi 23, 2013 3:28 pm

Nick: STIEE TATA! TATAAAA
Nume admin: SHINNOK
Motivul reclamatiei: Da kick aiurea pentru ca sunt mai bun ca el, ii era cida ca il faca asta e daca un player joca mai bine ca el daca nu stie cs sa nearga la mario am si steam on si tot joc cs din 2000 si el da kick ca il fac acuma ce era sa stau sa ma faca el ca sa pot juca pe sv? dupa aia ne ameninta ca el e mare smecher, asa pierdeti player din cauza la un asa om si nu cred ca la fondator ii place ca sv sa fie gool! luati masuri cu acest admin remuve!! ne da ban pentru ce ca iam zis ca merg pe forum sa il reclam nu se poate asa ceva sincer un admin nu inseaman zmeu pe sv in fine !!
Dovada: zippyshare.com/v/36044924/file.html

Ultima editare efectuata de catre stiee tata in Sam Noi 23, 2013 3:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
neo23
Registred Users
Registred Users

recamatie SHINNOK Empty
MesajSubiect: Reclamatie SHINNOK   recamatie SHINNOK I_icon_minitimeSam Noi 23, 2013 3:35 pm

Eram pe server cu "stiiee tata" un player cu care joc de cateva zile pe sv accesta este foarte bun si plus de asta are steam on de asfel si eu ^NeO^ serverul e bun dar pacat ca aveti admini care is testeaza calitatile de roboti pe sv seara  nu e aproape nimeni eu am incercat sa imi aduc preteni pe acest sv si el le da kick si dupa ma ia pe mine la 11 m neo dece dai vote ban , kick si nush ce ... Un robot de admin in fine luati masuri ca ramaneti fara playeri si ar fi pacat de munca depusa !!!!

PS. SHINNOK apucate frate de mario lasa cs nu e de tine ai luat si tu admin pe donati si habar nu ai parerea mea sincere apucate de metin sau mario sau eventual SAMP dar nu iti recomand e foarte greu pt varsta ta iar cS te depaseste clar asa un sfat prieteneste !!

PS. app va rog sa imi scoateti si BAn-u pt ca ,cand iam zis ca ne vedem pe forum ,mi-a dat ban

Va Multumesc !!
Sus In jos
stiee tata
Registred Users
Registred Users

recamatie SHINNOK Empty
MesajSubiect: Re: recamatie SHINNOK   recamatie SHINNOK I_icon_minitimeJoi Noi 28, 2013 12:21 pm

aicea nu se ia nici o masura fainii sunteti mai bine va lasati de cs si de forumuri daca nu sunteti in stare sa faceti ceva
Sus In jos
stiee tata
Registred Users
Registred Users

recamatie SHINNOK Empty
MesajSubiect: sv si forum de ****** bag ***** in mama voastra    recamatie SHINNOK I_icon_minitimeSam Dec 07, 2013 9:48 am

mai asta care ai forumu mai intra ma pe el fut pe ***** in gura ca mai fac oameni reclamatii dobitocii ce sunteti daca nu sunteti in stare de un forum apucativa si va luati mamele la ***** in rasa mami voastre sv/forum=ma cac pe el asta e sv asta e forum futuva acuma de craciun in gura sa va meraga bine tot anu de cretini! ma astaia cu forumu nu mai trageti balega pe nas mergeti la sc ma nu va apucati de forum si il lasati asa bagamias ***** in ***** al cui e sv si forumu!! CRACIUN VERICIT LA MAMELE VOASTRE BAG ***** IN GURA LOR DE CURVE SI BAGABOANTE CARE A FACUT ELEFANTII CA VOI ! TRAG IN GURA VOASTA! SA VA FIE RUSINE MAGARII DRACULUII CU FORUM SI SV CU TOT!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

recamatie SHINNOK Empty
MesajSubiect: Re: recamatie SHINNOK   recamatie SHINNOK I_icon_minitime

Sus In jos

recamatie SHINNOK
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Christmas.Idle.Ro :: Christmas Server :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: